Jak zwiększyć Pewność Siebie, pokonać przeszkody i zacząć żyć realizując SWOJE cele.

22.10.2018

Jak zwiększyć Pewność Siebie, pokonać przeszkody i zacząć żyć realizując SWOJE cele.

Nazywam się Sylwia Piątek, jestem coachem - mój certyfikat uznawany jest przez Ministerstwo Edukacji w Belgii, a także przez resztę państw całej Europy.

Daj mi 10 minut,  a opowiem Ci, jak możesz zmienić Swoje życie, jak uwolnić się od problemów trzymających Cię w miejscu, jak stać się pewniejszym siebie i wreszcie sunąć ku górze.

Trwałe ślady w umyśle po traumach, wypadkach i poważnych problemach jak rozwody nie tylko nas ograniczają. One zwyczajnie sabotują nasze działanie, czy tego chcemy czy nie.

Jedna z moich klientek - bardzo zaradna kobieta - nie potrafiła wyjść z patowej sytuacji. Miała w domu męża alkoholika i dwójkę dzieci. Ten wracał do domu z pracy i kładł się na kanapę. Interesował go tylko alkohol i godzinami nic nie robił. Przez lata wylegiwał się przed telewizorem.

Ona chciała iść w górę. Wzięła rozwód. Przez rok chodziła do psychologów, by ułożyć sobie życie, Nic nie pomagało. Niedokończone sprawy się zemściły. Nie mogła ruszyć. Nie wiedziała od czego zacząć. Potrzebowała profesjonalnych sesji. Potrzebowała kogoś, kto się zna na tego typu problemach. Znalazła mnie. Pokonałyśmy paraliż decyzyjny, ułożyliśmy cele. Wreszcie ruszyła i poukładała sobie życie.

Jeśli nawet nie z Twojej winy coś psuje Ci życie - nierozwiązane problemy będą cały czas w Tobie, w Twojej podświadomości. Osoby Tobie bliskie będą z tego powodu cierpieć. Dlatego to podstawa, by z tym czymś walczyć.

To podświadomość dyktuje nam takie zdania: 

 • “Masz tak nie robić” 
 • “Podporządkuj się” 
 • “nie rób tego” 
 • “ale go nienawidzisz”
 • “jestes BEZNADZIEJNA”
 • “ale to SCHRZANIŁAŚ”

Są zakodowane, czasem nawet nie wiemy jak się tam znalazły i trwale paraliżują nas, gdy tylko chcemy coś w życiu zmienić.

Musisz pokonać swojego wewnętrznego krytyka. To on Ciebie stopuje.

Każda osoba, która choć raz przeżyła jakąś traumę, była w toksycznej relacji, lub miała inne nieprzyjemne zdarzenie - ma w swoim umyśle trwale zaszczepiony kod. Jest niezdolna do pokochania siebie i cierpi na tym nie tylko ona, ale i najbliższe otoczenie.

Nawet gdy wydaje nam się, że problemy mijają, blizny pozostawione w umyśle po zdarzeniach sprawiają, że nie potrafimy sobie dobrze radzić z problemami. 

Przez co często chodzisz zmęczona i niedowartościowana. 

Nawet gdy wychodzisz na prostą i wreszcie zarabiasz godnie, nauczysz się dobrze języka, w miarę ułożysz sobie życie - dokonuje się wewnętrzny sabotaż. A wszystko może się stać tylko przez nieułożoną jedną sprawę, która każe nam o sobie źle myśleć.

Dlatego tak ważne jest by te kody dostrzec i poukładać.

Odkryłam to podczas moich 20 letnich poszukiwań, licznych kursach, pracy z ludźmi i obserwując siebie.

Takie złe kody wspiera:

 • przebywanie poza granicami swojego kraju
 • wyobcowanie
 • niedociągnięcia w pracy i w domu
 • tęsknota
 • częste stany depresyjne

Jeden z moich klientów, bardzo ambitny człowiek, przez 30 lat nie potrafił pogodzić się ze swoim bratem. Tragiczna śmierć ich  matki we wczesnym dzieciństwie sprawiła, że nienawidzili się nawzajem. Zlokalizowaliśmy problem, który mieli wdrukowany przez swojego ojca do ich umysłu. Pomyśleć, że przez dekady po omacku doszukiwali się odpowiedzi na pytanie - dlaczego ta relacja była taka zła?  Po jednym coachingu klient dotknął problemu, uświadomił sobie gdzie jest przyczyna,  wybaczył bratu i sobie, przestał nienawidzić i wreszcie budował odpowiednią relację z bratem.

Wszystkie kody - wdrukowane raz w nasz umysł - PSUJĄ CAŁE TWOJE ŻYCIE - jedna zła sytuacja, jedna najmniejsza trauma, jedna zła relacja MOŻE NA CAŁE ŻYCIE ZROBIĆ Z CIEBIE KALEKĘ. Zmień to !!

Jak ja mogę Ci pomóc ?

gdy jeszcze nie jest za późno, mogę szybko wskazać problem i pomóc go rozwiązać. Wskazać Ci złe kody, zwiększyć samoocenę, pomóc całkowicie wyjść z kłopotów. 

Dzięki moim pytaniom sama wydobędziesz TO COŚ, co Ciebie na Ciebie źle działa. Dotkniesz prawdziwej siedzącej w Tobie emocji. Poczujesz ją i dokładnie się jej przyjrzysz. Tak zmienisz zły kod na dobry.

Okaże się potem, że będziesz wściekła, że TEGO sama wcześniej nie widziałaś, pomimo tego, że cały czas rozwiązanie było przed Tobą.

Zdarza się, że rozwiązanie znajdujemy po jednym coachingu.

Coaching jest dla ludzi którzy: 

 • nie potrafią ruszyć z miejsca - chcą pozostawić zły etap życia poza sobą
 • mają problem z zaplanowaniem swoich celów -  chcą zmniejszyć stres i skończyć  ze złym snem
 • mają problem z wyjściem z sytuacji, która je ogranicza - co często wiąże się ze zmęczeniem psychicznym  i fizycznym
 • brakuje im asertywności - a chcą skończyć toksycznymi relacjami
 • brakuje pewności siebie - a stany lękowe wcale im nie pomagają

Jeśli jesteś 

 • na życiowym zakręcie,
 • potrzebujesz ułożyć swoje cele
 • po emigracji masz kłopoty z odnalezieniem siebie
 • nie potrafisz dojść do głębi problemu

to dobrze trafiłaś, wydobędę TO z Ciebie i wspólnie rozwiążemy Twój problem


Ile to kosztuje?

Na pewno mniej, niż chroniczny stres. bezsenność i złe otoczenie.

 • Pierwsze pół godziny jest za darmo - to świetna okazja by wreszcie zacząć pracę nad sobą
 • Możesz kupić 1 sesję za 95 euro i pozbyć się najbardziej palącego Cię w tym momencie problemu, nawet takiego który wydaje się nie do rozwiązania.
 • Przy 5 godzinach - 75 euro na godzinę, (w sumie 375 EUR) - możesz dobrze poukładać sobie bieżącą sytuację, rozprawić się z najbardziej palącym problemem, ułożyć swoje cele, wytyczyć drogę i ją dobrze zorganizować.

przy 10 godzinach - 65 euro na godzinę. (w sumie 650 EUR) - możesz dobrze poukładać sobie życie i resztę palących problemów, ułożyć swoje cele, wytyczyć drogę, dobrze zorganizować, razem będziemy kontrolować wyniki. Możesz wreszcie zacząć żyć własnym wymarzonym życiem, takim jak Ty chcesz i zasługujesz !!

Opinia po coachingu ze mną: 

Paulina Kapałka:

Pani Pytajnik, tak po kilku spotkaniach nazwałam Sylwię, która tylko zadając pytania dotarła do najbardziej oddalonych zakamarków mojej świadomośc i podświadomości.Potrafiła wyciagnac na światło dzienne sprawy, które były mi zupełnie obce, które nigdy nie podejrzewałam, że mogą być tak ważnym aspektem dorosłego życia.
Bardzo świadomie i rzeczowo budowała ze mna nowe fundamenty, ktore stały się priorytetami i pozwoliły ruszyć z miejsca, w którym utknęłam, z pytaniami bez odpowiedzi i wątpliwościami, które po "kołczingu" z Sylwia okazaly sie byc drogowskazem.
Dziękuję Sylwia jeszcze raz i każdemu, kto czuje pewnego rodzaju niedosyt w życiu. Polecam spotkać się z Sylwią by móc ruszyć i przyspieszać z każdym dniem

Jak się odbywa coaching ?

Spotkania odbywają się interaktywnie z użyciem skype lub na rozmowy wideo na facebooku.

Możliwe jest także spotkanie face to face, u mnie w domu.

Niestety nie dojeżdżam do klienta, chcę pomóc jak największej ilości osób w tym czasie, który straciłbym na dojazdy.

Co jaki czas będę mieć kolejne sesje ??

Każda kolejna sesja nie może się odbyć wcześniej niż po tygodniu. Musisz mieć czas na to, by przyjrzeć się problemowi, uspokoić emocje - bo te po dobrym coachingu na pewno zostaną obnażone.