Reviews

Paulina Kąpałka

Pani Pytajnik, tak po kilku spotkaniach nazwałam Sylwie, która tylko zadając pytania dotarła do najbardziej oddalonych zakamarków mojej świadomośc i podświadomości.Potrafiła wyciagnac na światło dzienne sprawy które byly mi zupełnie obce, ktore nigdy nie podejrzewalam moga byc tak waznym aspektem dorosłego zycia.

Bardzo świadomie i rzeczowo budowała ze mna nowe fundamenty, ktore stały się priorytetami i pozwoliły ruszyć z miejsca, w którym utknelam, z pytaniami bez odpowiedzi i wątpliwościami,ktore po "kołczingu" z Sylwia okazaly sie byc drogowskazem.

Dziękuję Sylwia jeszcze raz i każdemu kto czuje pewnego rodzaju niedosyt w zyciu polecam spotkać sie z Sylwią by moc ruszyc i przyspieszac z każdym dniem.

Cecylia

Z czym to sie je - moje spotkanie z life coachem

Pierwsze pytanie, na jakie przyszło mi odpowiadać, było bardzo proste i wydawać by się mogło - jedno z tych "ogólnych". Niestety, znalezienie odpowiedzi nie było takie łatwe. A szukaniu właściwych słów towarzyszyła cała paleta emocji. Zadziwiające jest to, że wypowiedzenie pewnych rzeczy głośno sprawia, że patrzymy na nie inaczej, jakby z boku. Na pierwszym spotkaniu Pani Coach udowodniła mi, że nawet językoznawcom brakuje określeń, żeby opisać to, co chcemy wyrazić.

W całym pędzie często zapominamy, żeby pomyśleć o sobie - dziwne, bo przecież ciągle coś się dzieje, jesteśmy zaangażowani w mnóstwo czynności i wydawać by się mogło, że cały czas się sobą zajmujemy. Sesja z Coachem to niekończące się pytania - w pewnej chwili człowiek zaczyna się denerwować, bo myśli: "no przecież już wszystko powiedziałam". Nagle okazuje się, że zajmujemy się "wszystkim" i dla nas samych nie zostaje zbyt wiele czasu, często nie ma go wcale. Coach pyta i pyta...,a osoba pytana zauważa, że robi niewiele albo nie robi nic, żeby naładować baterie.

Długie rozmowy na sesji pomagają w sformułowaniu swoich celów, nabraniu pewności siebie, uporządkowaniu planu na najbliższy dzień, tydzień, miesiąc. Mnie pomogły również dostrzec dużo drobnych, pozytywnych rzeczy, które dzieją się wokół, ale przeważnie nikt ich nie docenia. Czy warto wybrać się na taką sesję? Cóż, powiedzmy sobie szczerze, że Coach to nie czarodziej. Nie przedstawi nam gotowej recepty na sukces ani rozwiązania problemów. Żeby coś z tego wyszło potrzeba chęci i samodyscypliny. Nie mniej jednak warto, bo odpowiadając na pytania, dostrzegamy, jak wiele istotnych kwestii nam umknęło.