Pozytywna egoistka

21.10.2018

Pozytywna egoistka

Projekt Pozytywna Egoistka adresowany jest do kobiet, które pragną odnaleźć drogę do dojrzałej mądrości i piękna, bez względu na wiek, zawód, poglądy, stan konta w banku, ilość dzieci i partnerów, sylwetkę czy kolor włosów.

„W każdej kobiecie drzemie potężna siła, bogactwo dobrych instynktów, moc twórcza oraz odwieczna, prastara mądrość. To dzika kobieta, symbolizująca instynktowną naturę kobiet. Jest ona zagrożona, bo choć dary dzikiej natury dostajemy w chwili narodzin, społeczeństwo usiłuje nas „cywilizować” i wtłoczyć w sztywne role, które zagłuszają głębokie, życiodajne przesłanie naszych dusz.” C. P Estes.

Pozytywna Egoistka to kobieta spełniona, która, wie czego chce, zna swoją wartość dobrze czuje się "we własnej skórze" swoje otoczenie poraża blaskiem mądrości i piękna, jej serce jest pełne miłości i pokoju, potrafi być cierpliwa, uduchowiona, zmysłowa, wierna i stabilna finansowo. Zdaje sobie sprawę z tego czego nie chce, co ją denerwuje i wytrąca z naturalnego rytmu życia.W programie m.in.

  1. Kim jesteś, jakie są Twoje potrzeby jako człowieka/ kobiety
  2. Dowiesz się jaki archetyp kobiecości dominuje u Ciebie i jaki wpływ ma to na Twoje życie,
  3. Jaka jest rola podświadomości, jak nasze myśli wpływają na nasze samopoczucie i stan emocjonalny?
  4. Jak się komunikujemy? Czy warto być asertywnym?
  5. Jak wykorzystać własny potencjał
  6. Jaka jest Twoja rola w społeczeństwie (kim jestem a kim chciałabym być)
  7. Jak wyznaczać sobie cel i do niego dążyć?

Promocja książki "Obudź w sobie lwicę", wydanej przez światową organizację przedsiębiorczych kobiet International Global Woman.

Podczas warsztatów będziemy korzystać z różnych ćwiczeń i testów, które pozwolą uczestniczkom zajrzeć w głąb samych siebie i uświadomić sobie jak powinny pokierować swoim życiem, aby osiągnąć dojrzałość, mądrość i piękno jednocześnie pozostając fantastycznymi mamami, partnerkami i kobietami biznesu. Spotkanie da możliwość wymiany doświadczeń i myśli.

Głównym celem projektu jest uświadomienie kobietom, że to one są kreatorkami własnego życia i życia ich otoczenia, że każda ma w sobie niesamowity potencjał, aby tworzyć i dawać piękno, wszystko jednak zależy od indywidualnych okoliczności w jakich się znalazły.

Pozytywna egoistka

at
Hotel Falcon
Jastrzębia 29, 35-207 Rzeszów, Poland
250zł 200zł
Tickets on offer until the end of September!
Buy now!